Pasaga
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pasaga

Virtualus Žirgynas- Pasaga.
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Novesta (sav. Fel.)

Go down 
AutoriusPranešimas
Fel.
Įsijautęs.
Įsijautęs.
Fel.


Pranešimų skaičius : 78
Join date : 2008-10-22

Novesta (sav. Fel.) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Novesta (sav. Fel.)   Novesta (sav. Fel.) I_icon_minitimeŠt. 10 25, 2008 4:11 am

Novesta (sav. Fel.) IMG_2973

Novesta
Gimimo data: 2002 03 12
Žirgo veislė: Hanoveris
Žirgo paskirtis: Konkūras (140cm)
Žirgo ūgis ties gogu: 1.65 m.
Žirgo lytis: Kumelė
Žirgo tėvai: Begalano x Fources Princess

Novesta- Patrakusi kumelė ir jojant ir garde valantis. Daugiausia ji nori žaisti, o ne šiaip piktybiškai. Yra labai draugiška tik gali kitus išgąsdinti kaip jau sakiau ji LABAI mėgsta žaisti. Padarys bet ką kad tik pažaistum su ja. Novesta panaši į šuniuką. Kartais kai ją levadoj palieki pašaukus "Novesta!! Novesta!!!" Jinai gali atbėgti. Dėl visokių skanėstų ji padarytų bet ką, bet nėra tokia kuri tavęs nekęs, nes tu jai nedavei skanėsto. Kai dirbi su ja ji susikaupusi niekada nebūna. Vis kažkaip nusukinėja. Aišku nuo kliūčių tai niekada. Jai tai yra grynas malonumas. Daugelis žmonių tai buvo labai keista, bet man tai buvo itin miela. Jos riščia yra patogi, bet gan platoka. Pirmi jos pakilimai zovada ažkokie nepatogūs. Vėliau ypranti ir tau labai labai patogu sėdeti zovadoje. O šiaip ji yra labai faina kumelytė.

Novesta (sav. Fel.) A_a2b8876
Novesta (sav. Fel.) A_fc130b6
Novesta (sav. Fel.) AK__07016
Novesta (sav. Fel.) AK__10522
Novesta (sav. Fel.) IMG_22981
Novesta (sav. Fel.) IMG_2300
Novesta (sav. Fel.) IMG_2850
Novesta (sav. Fel.) IMG_2999_kletenberg_novesta
Novesta (sav. Fel.) IMG_9347_kletenberg_novesta
Novesta (sav. Fel.) IMG_9349_kletenberg_novesta
Novesta (sav. Fel.) Klettenberg_novesta2
Novesta (sav. Fel.) KSHT0690_klettenberg_novest
Novesta (sav. Fel.) KSHT8245_klettenberg_novest
Novesta (sav. Fel.) HU9T0339
Novesta (sav. Fel.) HU9T0093
Novesta (sav. Fel.) 525a
Novesta (sav. Fel.) 526a
Novesta (sav. Fel.) 527a

Prie Novestos gardo:
Novesta (sav. Fel.) 10h27lw
Atgal į viršų Go down
Fel.
Įsijautęs.
Įsijautęs.
Fel.


Pranešimų skaičius : 78
Join date : 2008-10-22

Novesta (sav. Fel.) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Novesta (sav. Fel.)   Novesta (sav. Fel.) I_icon_minitimeTr. 10 29, 2008 2:06 pm

Ateinu į arklides ir nukėblinu tiesiai prie savo mažiukės gardo. Pro groteles linksmai į mane žiūri Novesta. Paglostau
ją ir duodu skanėstuką. Pasiimu iškarto šepečius ir praveriu gardo duris. Novesta puola prie manęs ir nuteškia į sieną iš savo žaismingumo:
- Sveika sveika. Surprised - tariu jai ir stumtelėjusi nuo savęs Novestą paglostau ją ir pradedu valytis. Išsivalius išgremžiu visas kanopas ir paplekšnoju per kaklą:
- Nu va jau išvalyta. Idea - tariu kumelytei ir pasiimu kantariuką pūpsantį prie Novestulės gardo. Uždedu jį ir iškarto prisegu vedimo virvę:
-Nu ką keliaukim? - paklausiu kumelės ir nelaukusi atsakymo išvedu ją iš gardo, o vėliau iš arklidžių...

*****************************************

Grįžtam po gerų 2 valandų ir įvedu į gardą kumelę. Nusegu virvę ir nuimu kantarą. Paduodu jai skanų raudonskruostį obuoliuką. Novesta iš džiaugsmo nubloškia mane prie sienos vėl ir čiumpa obuolį apseilėdama mano visą ranką:
- Nu ir tu išdykelė. - Nusijuokiu garsiai ir apsivaliusi paglostau kumelę. Dar truputį pabūnu ir vėliau dar įmetus obuolį bei morką išbėgu iš jos gardo bijodama, kad vėl mane nublokš į sieną. Išbėgusi nusiuokiu ir padedu gražiai daiktus prie gardo durų. Paglostau pro groteles miela snukutį ir išeinu iš arklidžių.
Atgal į viršų Go down
Fel.
Įsijautęs.
Įsijautęs.
Fel.


Pranešimų skaičius : 78
Join date : 2008-10-22

Novesta (sav. Fel.) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Novesta (sav. Fel.)   Novesta (sav. Fel.) I_icon_minitimeAntr. 11 04, 2008 12:22 pm

Įžengiu į arklides ir lėtai eidama pamatau Ugnę kuri jau nuėmusi mano grožiui Ramzziui transportinį
inventorių. Su Novestos inventoriumi prieinu prie Ramzzy gardo. Aš paglostau pro groteles gražuolio
snukutį ir tariu Ugnei:
- Ačiū, kad jį atvedei. Rolling Eyes
Ugnė atsisuka ir nusišypso:
- Aš visada tavo paslaugoms. - taria ji ir mes abidvi nusijuokiam. Tada atsisveikinu su Ugne ir nukulniuoju
prie Novestos gardo. Gražiai sukabinu inventorių ir pro groteles paglostau savo mažiukę:
- Sveika, na kaip laikaisi? - nusišypsau Novestulei ir praveriu gardo
duris. Įeinu ir pakšteliu grožei į nosytę. Išsitraukiu iš kišenės
banano skonio skanėstą ir jį paduodu kumelytei. Novė ji gardžiai
sukramto
ir jau prašo dar, bet aš piktai į ją pasižiūriu ir ji man nusileidžia:
- Va tėp.- tariu kumelei ir ją paglostau.
Aš išėjau iš gardo ir nuėjau pasiimti šepečių. Grįžtu ir prieinu prie kumelės. Ši pasitraukia tolyn. Aš vėl prieinu
prie jos, ši vėl atsitraukia:
- Nove!!! Ką dirbi? - Piktai surekiu ir išėjusi iš gardo paimu kantarą ir jį uždedu kumelytei. Išvedu iš gardo ir prisegu
take tarp gardų. Tada pradedu valytis. Novesta visa nerami. Šiaip ne taip ją išvalau ir pasiimu gremžtuką. Kanopas
išgremžiau be vargo. Ištraukau nešvarumus iš uodegos bei ją prašukuoju. Tą patį padarau ir su karčiais. Uždedu
apsaugas ir nukabinu pobalnį, žele ir balną. Atsinešu prie kumelės ir jau ruošiuosi uždėti bet ši pradeda visaip spurdėti ir aš negaliu jų uždėti:
-Novesta. Raminkis. - tariu jai piktoku balsu.
Ši šiek tiek apsiramina ir aš pasinaudojus akimirka uždedu visus daiktus ant jos nugaros. Kumelė labai užsinori
žaisti ir bando pasiekti savo žaisliuką garde, bet jai tai nepavyksta. Vėliau apsiramina. Aš atnešu kamanas ir jai as užedu. Novė pradeda jas griaužti. Aš piktai į ją pasižiūriu, o vėliau nusijuokiu ir mintyse pasakau "Tegu žaidžia, bent šiek tiek ramesnė bus." Užmetu dar poponą ir paėmusi už pavadžių išsivedu grožę į maniežą.
_________________________________________________________________________________________

Grįžtame po geros treniruotės ir susistabdžiusi prie gardo nuimu poponą, balną, žele ir pobalnį. Padedu juos gretai
šalia gardo ir pačiumpu kumelę už kamanu. Įvedu į gardą ir nuimu kamanas. Nusegu apsaugas ir pakšteliu Novei
į nosiukę. Duodu obuoliuką ir dar jai primetu šiek tiek obuoliukų bei morkyčių. Paglostau grožę ir uždarau duris.
Sudedu viską į vietas ir susirenku daiktus. DAr žvilgteliu į savo abu žirgiukus ir išeinu iš arklidės.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Novesta (sav. Fel.) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Novesta (sav. Fel.)   Novesta (sav. Fel.) I_icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Novesta (sav. Fel.)
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Pasaga :: Žirgyno teritorija :: Arklidės I-
Pereiti į: