Pasaga
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pasaga

Virtualus Žirgynas- Pasaga.
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Ramzzy (sav. Fel.)

Go down 
AutoriusPranešimas
Fel.
Įsijautęs.
Įsijautęs.
Fel.


Pranešimų skaičius : 78
Join date : 2008-10-22

Ramzzy (sav. Fel.) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Ramzzy (sav. Fel.)   Ramzzy (sav. Fel.) I_icon_minitimeAntr. 11 04, 2008 11:46 am

Ramzzy (sav. Fel.) A_90c910

Ramzzy

* Veislė: Oldenburgas.
* Lytis: Eržilas.
* Amžius: 5 metai.
* Paskirtis: Konkūras.

Ramzzy - tikras siautuliukas, ypač pievoje ar levadoje. Kitų žirgų kompanijoje yra labai draugiškas, bet taip pat siaučia. Nors jis yra jaunas gina savo teritoriją net nuo daug stambesnio eržilo. Apjotas jis buvo be vargo, žinoma retkarčiais jis ir dabar pasiožiuoja, kad nenori šokti per kliūtį ar nenori į kurią nors pusę bėgti. Tai, žinoma, pataisoma ir išauklėjama. Žirgo tėvai kilmingo kraujo ir turi daug laimėjimų. Motina Ramossa, tėvas Mozyr. Žirgo aliūras yra be galo grakštus ir lengvas. Minkštas tiek zovadoje tiek šuolio metu.

Ramzzy (sav. Fel.) A_5e0a10

* Laimėjimai:

2004 m.

I vieta tarp savo veislės kumeliukų, laimėjo gražiausiojo titulą Vokietijoje.
II vieta kumeliukų parodoje Lenkijoje.

2005 m.

I vieta savo metų grupėje.

2006 m.

I vieta šuolio galingumo varžybose Vokietijoje.
II vieta eržilų parodoje Italijoje.
III vieta 1m konkūro varžybose Lenkijoje.

2007 m.

II vieta konkūro varžybose tarp 4 metų žirgų Danijoje.
I vieta parodoje tarp 4 metų žirgų Suomijoje.
Ramzzy (sav. Fel.) A_ab5410
Ramzzy (sav. Fel.) A_e79610
Ramzzy (sav. Fel.) A_70b210
Ramzzy (sav. Fel.) A_033110
Ramzzy (sav. Fel.) A_428b10
Ramzzy (sav. Fel.) A_8eae10
Ramzzy (sav. Fel.) A_90f410
Ramzzy (sav. Fel.) A_ce610c
Atgal į viršų Go down
Fel.
Įsijautęs.
Įsijautęs.
Fel.


Pranešimų skaičius : 78
Join date : 2008-10-22

Ramzzy (sav. Fel.) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ramzzy (sav. Fel.)   Ramzzy (sav. Fel.) I_icon_minitimeŠt. 11 15, 2008 12:32 pm

Apsikrovusi daiktas nužygiuoju tiesiai prie Ramzzy gardo. Padedu prie gardo daiktus ir greitai pradarau gardo duris. Įlekiu ir smarkai apkabinu žirgių:
- Labas mažiuli. Kaip ilgai pas tave nebuvau. - Ramzzy labai draugiškai mane pasitinka.
Apuosto mane ir aš jam duodu obuoliuką. Ramzzius gretai jį sukramto ir tolau mane apuostinėja. Aš nusišypsau jam ir pakšteliu į nosiukę. Tada pasiimu kantarą ir uždedu jį grožiui. Išsivedu į taką tarp gardų ir ten prisegu. Pasiimu šepečius ir pradedu valytis žirgą. Išvalau visą kailiuką ir sušukuoju uodegą bei karčius. Išgremžiu kanopas ir paplou žirgui per kaklą:
- Na va koks tu gražūūtis. - Pakšteliu Ramzziui į nosį.
Paglostau jį ir vėliau pradedu jį balnotis. Uždedu poponą, žele, balną, kamanas, apsaugas ir poponą. Pabalnojus žirgą apkabinu jį dar kartą ir paduodu skanėstą:
- Nu ką keliaukim jau? - tariu ir išsivedu Rmzzy.

****************************************************

Grįžtame po linksmo pasijodinėjimo lauke ir greitai nuimu balną su žele ir poponu. Padedu šalia ir nuvedu žirgą į gardą. Ten nuimu apsaugas ir kamanas. Nubalnojusi išnešu daiktus iš gardo. Grįžtu pas žirgiuką ir jį paglostau. Pakšteliu į kaktyte ir duodu jam obuolį. TAda dar jam primetu morkų ir obuolių. Dar pašneku su žirgium ir išeinu iš gardo. Uždarau duris ir sudedu šepečius į vietas. Susirenku visus daiktus ir atsisveikinusi su Ramzziu išeinu.
Atgal į viršų Go down
 
Ramzzy (sav. Fel.)
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Pasaga :: Žirgyno teritorija :: Arklidės I-
Pereiti į: