Pasaga
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pasaga

Virtualus Žirgynas- Pasaga.
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Susipažinkime

Go down 
5 posters
AutoriusPranešimas
Cropp.
Žirgyno direktorė ir savininkė.
Žirgyno direktorė ir savininkė.
Cropp.


Pranešimų skaičius : 292
Join date : 2008-05-18
Age : 29
Miestas : Šiauliai.

Susipažinkime Empty
RašytiTemos pavadinimas: Susipažinkime   Susipažinkime I_icon_minitimePir. 05 19, 2008 11:48 pm

Štai čia galėsite prisistatyti apie save, pakalbėti, susipažinti.
Atgal į viršų Go down
https://pasagoszirgynas.forumlt.com
*Keira
Prajodinėtoja
Prajodinėtoja
*Keira


Pranešimų skaičius : 129
Join date : 2008-10-21
Age : 31

Susipažinkime Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susipažinkime   Susipažinkime I_icon_minitimeAntr. 10 21, 2008 12:33 pm

Hai ;D Mai neim iz Keira ;D* End Ai Lav Horsez ;*
Taigi...Aš Keira,esu iš Vilniaus.
Joju belmonto žirgyne,dievinu konkūrą.
Rūkau,geriu ir nieko padaryt negaliu ;p
Turiu katę ;D
Mm.Mėgstu sedėt prie one.lt,
vž.varyt su xebra.
Kartais užplaukia tai būnu rami ir svajinga,kaip
mano avataras ir parašas ;>*

Dievinu žirgus nuo vaikystės.
Turiu savo forumą ;D~
Gyvenu Pavilny.Čia netoli Vileikos ir Belmonto.
Lankau Gerosios Vilties vidurinę.
Man patinka biologija ;>
Nekenčiu liaudiškų žmonių,nes toks jau yra sugadinęs man gyvenimą.

Myliu myliu visus kuriuos pažįstu forumiečius ir ne forumiečius (nusišnekėjau)
žodžiu,man užplaukia ;D

Tai tiek... ;]
Atgal į viršų Go down
Cropp.
Žirgyno direktorė ir savininkė.
Žirgyno direktorė ir savininkė.
Cropp.


Pranešimų skaičius : 292
Join date : 2008-05-18
Age : 29
Miestas : Šiauliai.

Susipažinkime Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susipažinkime   Susipažinkime I_icon_minitimeAntr. 10 21, 2008 12:37 pm

Kažkode aš iš esmės labai panaši į Keirą Idea
Atgal į viršų Go down
https://pasagoszirgynas.forumlt.com
*Keira
Prajodinėtoja
Prajodinėtoja
*Keira


Pranešimų skaičius : 129
Join date : 2008-10-21
Age : 31

Susipažinkime Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susipažinkime   Susipažinkime I_icon_minitimeAntr. 10 21, 2008 12:59 pm

Susipažinkime Fc6e73e2bb324f834aa44030519224ef
Atgal į viršų Go down
smekhliuke
Naujokėlis.
Naujokėlis.



Pranešimų skaičius : 14
Join date : 2008-10-17

Susipažinkime Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susipažinkime   Susipažinkime I_icon_minitimeTr. 10 22, 2008 1:23 am

Esu Agnė iš Kauno, 16 metų ;D.lankiau beveik 1m laiko Marvos žirgyną prieš gerokai metų ;D.tačiau ten dorai nieko labai jau ir neišmokau,nuo pat mano vaikystės kaime susiduriu su arkliais, tiesa jie darbeškos.tačiau sėdžiu ant arklio nuo beveik 4 - 5 metų.kiek pažįstu draugių Agnių, visos yra fainos ;D.
mokausi Ąžuolo katalikiškoje mokykloje xD, nifygą ji ne katalikiška ;D.dievinu muziką, be jos negaliu gyventi, per atostogas žadu praleisti kaime.pasiryžau skaityti kokią įdomę knygą. ;] .kaime auginu savo brangiausią draugę - Ledi, žemaitukų veislės kumelę, su kuria šią vasarą šokom 1.10.tai mano iš konkūro srities didžiausias pasiekimas kolkas.dažnai mišku arba lauko keliukais prasinešam skačkėm.
ji be galo mėgsta po kojomis besimaišančius šunis vytis.pamenu šią vasarą jodinėjau su ją ir mūsų pievoj kaimynų šuo kasė urvus, o tai yra labai blogai.tarkim jei jočiau su ledi per tą pievą ir jį įkištu koją į urvą, dar išsisuktų....nu tai va, vijomės tą šunį kaip reikalas, gaila jios po to įšoko į kažkokias aukštas žoles ir dingo xD
Ledi pirkom iš kažkokio diedo, kuris užsiiminėjo arklių pardavinėjimu, iš vienur pirko - kitiem pardavinėjo.kai pirkom Ledi, ji buvo kumelingą, tad kitą pavasarį pagimdė nuostabų kumeliuką, keršą - Žiogą.buvo nerealus jis...lenktyniaudavom su juo, aš sėdėdavau ant ledi o jis bėgdavo, tiesa, jis beveik visada laimėdavo, nes aplenkęs mus vis užkišinėdavo, kad mes neaplenktume.;D apie tai galėčiau kalbėti ir kalbėti... ;D
kadangi esu gimus gegužės 23d, esu visiška, grynakraujė dvynė ;D.gyvenu kad bendraučiau su žmonėm ;D, mėgstu kalbėti, daryti nesamones ir pan.. ;D esu nepastovios nuomonės - tai man visai nepatinka, na bet , tikriausiai tai vienintelis dalykas kuris man nepatinka ;D.
ir dar, jei neminėjau retkarčiais per plotus išgeriu, nu čia kaip ir nieko nuostabaus.ko eit į plotą jei negeri ;D.parūkau gan dažnai, tai yra ....kiekvieną dieną xD.tačiau po vakar mesiu rūkyt, čia rimtai aš ;D.

tai va, jūsų Agnė ;D
Atgal į viršų Go down
Cropp.
Žirgyno direktorė ir savininkė.
Žirgyno direktorė ir savininkė.
Cropp.


Pranešimų skaičius : 292
Join date : 2008-05-18
Age : 29
Miestas : Šiauliai.

Susipažinkime Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susipažinkime   Susipažinkime I_icon_minitimeTr. 10 22, 2008 3:20 am

Labas, Šmėkhliuke.
Man labaaaaaai patinka tavoji gražuolė Ledi :>.

O čia vat biškį apie mane.

Tai vat.
Aš esu tokia belenkaip daužta ir panašei. Tokia tokia. Nu tokia. Mane daugma pažįsta kaip Cropp., o Tąškas tai čia šiaip paprikolu.
Vat man labai patinka ta klyčka Cropp, nes šiandien stotelėje ant lango perskaičiau: "Cropp varškė, By Vaišve". Zjbys galvoju, mane pažįstąąą daug žmonių :>.
Aš klausau bet kokios daužtos ir nesveikos muzikos. Ypač patinka Ska, Skyders, Diktatūra ir visokios nūū išprotėjusios dainos. Aišku, kas be ko, pirmenybę visada teikiau ir teiksiu Linkin Park, nes jie yra the best fucking shit.
Turiu aš daugybę visokių tokių pat durnų draugų kaip ir aš pati. Visokių emo, pankų, skinų. Skinheadai tai man apskritai labai patink ;D. Oi, Oi, Oi, naciai šiknoi ;D> Vnž.
Vaikštau aš apsirengus taip pat kaip man šauna į galvą.
Vieną dieną užsimetu blauzą kokį spalvotą, languotas kelnes ir inkarus, kitą dieną juodus džinsus, dar prie jų grandinę užsikabinu, kerzus ir kokį blauzą. O taip paprastai lamiškai niekad nesirengiu ;D.
Šiaip dbr jau pasikeičiau hairstyle [jau 2 dienos jam ;D], tai jau 2 kartus forsai buvo prisikabinę, kažkas tokio: "Emo, emo, negal be čiulpymo ;D". Ai, whatever galvoju.
Tai vat, tokia aš esu. Tokia yra Tąąąąąškas, arba kitaip- Cropp.
Atgal į viršų Go down
https://pasagoszirgynas.forumlt.com
*Keira
Prajodinėtoja
Prajodinėtoja
*Keira


Pranešimų skaičius : 129
Join date : 2008-10-21
Age : 31

Susipažinkime Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susipažinkime   Susipažinkime I_icon_minitimeTr. 10 22, 2008 7:15 am

Ūąąąą ;DDDD

Cropp.> ūūū.nerealiai tu čia.

Smekhliuke>
Aš Gegužinė irgi ;D 21 gimus,bet aš puse Jautis,puse Dvinys ;p
Jėgiškai čia nupasakojai viską.
Ledi ir Žiogas sužavėjo <3
Atgal į viršų Go down
smekhliuke
Naujokėlis.
Naujokėlis.



Pranešimų skaičius : 14
Join date : 2008-10-17

Susipažinkime Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susipažinkime   Susipažinkime I_icon_minitimeTr. 10 22, 2008 10:49 am

*Keira - ač. ;D man ir tavo pasakojimas patinko .
Atgal į viršų Go down
BlackMoonGirl
Pradeda suprasti.
Pradeda suprasti.
BlackMoonGirl


Pranešimų skaičius : 37
Join date : 2008-10-17

Susipažinkime Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susipažinkime   Susipažinkime I_icon_minitimeTr. 10 22, 2008 1:29 pm

Visiems Labas vakaras (diena) xD
Esu Agnė, gyvenu vilniuje. ;]
Kol kas niekur nejoju (Nes su mokykla nesusiderina, antra pamaina iki 8 klasės ;[)
Tai vat trumpai apie mane:
Labai mėgstu tūsintis, (įpač su *Keira xD*) su ja visalaiką buna fainiausia.
Oiii ko mes su ja nebedarėm ;D
Taigi, kartais patraukiu dūma, tik kai būna pas mane *Keira xD(nu ir ne tik tada xD)
Mėgstu kartais paerzint praeinančius pro mane žmones xD Arba užsirauti ant ko nors, o tada pabėgti xD
Nepamiršiu ir apie žirgus, dievinu juos <333 nuo pat vaikystes labai domiuosi žirgais.
4 metų pirmą kartą užsėdau ant žirgo, buvo labai faina xD
Beje nekenčiu fyfų ir fyfynų (negaliu primušt galėčiau jeigu turėčiau teisę xD)
Taigi tai tiek apie mane, o jeigu kas nors neaišku klasukyte atsakysiu xD*
Atgal į viršų Go down
Cropp.
Žirgyno direktorė ir savininkė.
Žirgyno direktorė ir savininkė.
Cropp.


Pranešimų skaičius : 292
Join date : 2008-05-18
Age : 29
Miestas : Šiauliai.

Susipažinkime Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susipažinkime   Susipažinkime I_icon_minitimeKv. 10 23, 2008 12:30 pm

Black, aš irgi nekenčiu forsų ir fyfinų.
Ne kartą jau buvom pridaužę ne vieną fyfiną ir fyfikes.
Atgal į viršų Go down
https://pasagoszirgynas.forumlt.com
smekhliuke
Naujokėlis.
Naujokėlis.



Pranešimų skaičius : 14
Join date : 2008-10-17

Susipažinkime Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susipažinkime   Susipažinkime I_icon_minitimeKv. 10 23, 2008 1:19 pm

o taip Cropp. iškart jaukiau pasidarė ;DDD
Atgal į viršų Go down
Cropp.
Žirgyno direktorė ir savininkė.
Žirgyno direktorė ir savininkė.
Cropp.


Pranešimų skaičius : 292
Join date : 2008-05-18
Age : 29
Miestas : Šiauliai.

Susipažinkime Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susipažinkime   Susipažinkime I_icon_minitimeKv. 10 23, 2008 1:21 pm

Tai man regis, Šmėkhla, tu tikrai ne fyfa ;D.
Atgal į viršų Go down
https://pasagoszirgynas.forumlt.com
smekhliuke
Naujokėlis.
Naujokėlis.



Pranešimų skaičius : 14
Join date : 2008-10-17

Susipažinkime Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susipažinkime   Susipažinkime I_icon_minitimeKv. 10 23, 2008 1:33 pm

nea aš šmėkhla ne fyfa ;D
Atgal į viršų Go down
Cropp.
Žirgyno direktorė ir savininkė.
Žirgyno direktorė ir savininkė.
Cropp.


Pranešimų skaičius : 292
Join date : 2008-05-18
Age : 29
Miestas : Šiauliai.

Susipažinkime Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susipažinkime   Susipažinkime I_icon_minitimePir. 10 27, 2008 4:57 am

Taigi, ką žadat nuveitki per atostogas? Shocked
Atgal į viršų Go down
https://pasagoszirgynas.forumlt.com
vil.
Drąsuolis.
Drąsuolis.
vil.


Pranešimų skaičius : 123
Join date : 2008-10-13

Susipažinkime Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susipažinkime   Susipažinkime I_icon_minitimePir. 10 27, 2008 7:15 am

Žadu skaityti vokišką knygą, nes po dviejų savaičių atsiskaitymas, o perkaičiau tik pusę puslapio xD O šiaip plotai ir kitos nesamonės.
Atgal į viršų Go down
Cropp.
Žirgyno direktorė ir savininkė.
Žirgyno direktorė ir savininkė.
Cropp.


Pranešimų skaičius : 292
Join date : 2008-05-18
Age : 29
Miestas : Šiauliai.

Susipažinkime Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susipažinkime   Susipažinkime I_icon_minitimePir. 10 27, 2008 10:21 am

Aš tai per atostogas žadu aštvęsti savo gimtadienį, kuris panašiai už dviejų savaičių Shocked
Atgal į viršų Go down
https://pasagoszirgynas.forumlt.com
Sponsored content





Susipažinkime Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susipažinkime   Susipažinkime I_icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Susipažinkime
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Pasaga :: Plepaliukai :: Žaidimai ir plepaliukai-
Pereiti į: