Pasaga
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pasaga

Virtualus Žirgynas- Pasaga.
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Corado Star (Sav. Žirgynas)

Go down 
5 posters
AutoriusPranešimas
Cropp.
Žirgyno direktorė ir savininkė.
Žirgyno direktorė ir savininkė.
Cropp.


Pranešimų skaičius : 292
Join date : 2008-05-18
Age : 29
Miestas : Šiauliai.

Corado Star (Sav. Žirgynas) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Corado Star (Sav. Žirgynas)   Corado Star (Sav. Žirgynas) I_icon_minitimeKv. 10 16, 2008 10:04 am

Corado Star (Sav. Žirgynas) Quirin14

Corado Star

Vardas : Corado Star (Credo Gut x Starbitenflight)
Amzius: 4 metai
Lytis : Eržilas
Veilse : Hanoveris
Paskirtis : Konkūras

Corado- labai mielas žirgius. Kartais mėgsta parodyti, kad yra eržilėnas, bet iš tiesų, tai jam
nebūdinga. Žirgius ramaus būdo, nesinešioja. Laisvėje šokti žirgas labai mėgsta, na, o su raiteliu- mėgėjas nusisukti. Paprasčiausiai į kliūtį jį reikia grūsti.
Turiu nerealius judesius ir duomenis.
Ne vieną šis eržilas pakerėjo savo grožiu.

Corado Star (Sav. Žirgynas) Quirin11
Corado Star (Sav. Žirgynas) Quirin12
Corado Star (Sav. Žirgynas) Quirin13
Corado Star (Sav. Žirgynas) Quirin14
Atgal į viršų Go down
https://pasagoszirgynas.forumlt.com
vil.
Drąsuolis.
Drąsuolis.
vil.


Pranešimų skaičius : 123
Join date : 2008-10-13

Corado Star (Sav. Žirgynas) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Corado Star (Sav. Žirgynas)   Corado Star (Sav. Žirgynas) I_icon_minitimeŠt. 10 18, 2008 6:12 am

Ateinu pas Corado. Praveriu duris ir pagavusi jo snukį greitai uždedu kantarą.
- Na Sveikas, Coradai.
Išvedu jį iš gardo ir prisegu virvę. Prisegu ir pradedu valyti. Su minkštu šepečiu pravalau snukį ir kaklą. Su šukomis, pašukuoju juodus karčius. Pagriebiu kietą šepetį ir pradedu valyti nugarą bei kojas. Truputi panaudoju gremžtuką tada vėl nuvalau visą purvą kietu šepečiu. Paglostau ir kai baigiu valyti kūną, paprašau jo kojos ir su krapšuku iškrapštau visus purvus. Paploju per kaklą ir pasiėmusi gumytes supinu jam vorantiklį.
- Oo koks gražus, tu dabar.
Pavaišinu jį obuoliu ir nusegusi veduosi. Išvedusi iš arklidžiu uždedu apsaugas ir kaliošus, bei užmetu poponą. Po truputi keliaujame į levadas.
`````````````````````````````````````
Grįžtame. Kadangi oras pagerėjo ir saulė pradeda lysti iš po debesų, atidarau garde langą ir įleidžiu gaivaus ir vėsaus oro. Įkvepiu ir įvedu šitą šelmi į jo namus.
- Na va visgi raumenis pramakštinai?
Paglostau ir nusegusi jo kaliošus bei apsaugas padedu viską šalia gardo. Įžengiu vėl nuėmu poponą. Pavlau dar kartą kailį ir tada užmetu gardinį mėlyną gūnią. Į ėdžias pridedu obuolių ir uždarisui duris patarukiu savo keliu.
Atgal į viršų Go down
Minesotė
Žirgyno direktorės padėjėja
Žirgyno direktorės padėjėja
Minesotė


Pranešimų skaičius : 70
Join date : 2008-10-16
Age : 30
Miestas : Vilnius

Corado Star (Sav. Žirgynas) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Corado Star (Sav. Žirgynas)   Corado Star (Sav. Žirgynas) I_icon_minitimeSk. 10 19, 2008 2:30 am

VETERINARINĖ APŽIŪRA
2008.10.19

Žirgui buvo atlikta:

:: Profilaktinė apžiūra.
Išvadaos: žirgas sveikas.
:: Įleisti skiepai nuo įv.plintačių ligų.
:: Suduodi vaistai nuo kirmėlių.
:: Nupeluoti dantys.
:: Sutvarkytos kanopos.
:: Paimti kraujo mėginiai.
Išvados: žirgas sveikas.


REKOMENDACIJOS

Kas antrą dieną žirgą išvesti į levadą/ganyklą.

Veterinarė.
Atgal į viršų Go down
Fel.
Įsijautęs.
Įsijautęs.
Fel.


Pranešimų skaičius : 78
Join date : 2008-10-22

Corado Star (Sav. Žirgynas) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Corado Star (Sav. Žirgynas)   Corado Star (Sav. Žirgynas) I_icon_minitimeŠt. 10 25, 2008 10:33 am

Vos pradarydama duris įeinu į balninę. Sunkiai panešdama inventorių nukeliauju tiesiai prie savo globotinio gardo.
Sukabinu daiktus ir praveriu Corado Star duris. Coradas visiškai nekreipia į mane dėmėsio. Aš įeinu ir tariu žirgiui:
- Sveikas gražuoli!!!
Coredas atsisuka į mane ir apuosto. Aš nusišypsau ir palgostau žirgiaus nosiukę. Starius sugugena. Ištraukiu gardų
bananinio skonio skanėstą ir paduodu žirgiui. Corado Star ramiai sukramto ir prašo dar, bet aš jam tyliai pasakau:
- Pakaks tau jau gražuoli.
Corado Starius liūdnai pasižiūri į mane, bet aš susilaikau ir neduodu jam skanėstuko. Piktai į jį pasižiūriu ir išeinu iš gardo.
Susirandu šepečius ir pradedu valytis žirgą. Corado Star ramiai stovėjo ir vis mane apuostinėjo. Aš jam nusišypsau ir toliau
jį valiausi. Išsivaliusi grožį pakšteliu smalsuoliui į kaktytę ir išeinu iš gardo. Grįžusi prisegu kantarą Coradui ir išsivedu jį
iš gardo. Prisegu take tarp gardų ir iškarto pasiimu gremžtuką. Paprašau meiliaus kojos ir šis iškarto gražiai man ją duoda.
Gražiai išgremžiu kanopą ir vėliau judu prie kitų kanopų. Taip išvalau visas kanopas ir paplekšnou žirgiui per kaklą:
- Ai koks tu šaunuolis. - tariu Coradui ir atsinešu pobalnį, žele ir balną. Uždedu juos ir susegu. Tada uždedu apsaugas ir
nuėmusi kantarą uždedu kamanas. Dar uždedu gražų ausinuką ir garsiai tariu žirgiui:
- Na ką... Keliaukim? - Žirgas pasižiūri į mane ir aš paėmusi už pavadžių išsivedu žirgiuką padirbėti.

************************************************************************

Grįžtame po geros treniruotės ir iškarto nuimu balną su pobalniu ir žele. Greitai pakabinu daiktus šalia gardo ir greitai
nusegu visas apsaugas ir jas padėjusi šalia Corado gardo įvedu grožį į gardą. Nuimu kamanikes su ausinuku ir paploju žirgiui
per kaklą:
- Ai gerutis - išsitraukiu iš kišenės obuoliuką ir jam jį paduodu. Kol Starius jį valgo aš pakabinu kamanėles ir grįžusi
paglostau eržilioką. Šis meilai sugugena ir aš jam duodu dar morkytę. Pakšteliu į kaktytę ir paglostau žirgą. Išeinu iš gardo
ir uždarau duris. Susirenku daiktus ir atsisveikinusi išeinu.
Atgal į viršų Go down
Cropp.
Žirgyno direktorė ir savininkė.
Žirgyno direktorė ir savininkė.
Cropp.


Pranešimų skaičius : 292
Join date : 2008-05-18
Age : 29
Miestas : Šiauliai.

Corado Star (Sav. Žirgynas) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Corado Star (Sav. Žirgynas)   Corado Star (Sav. Žirgynas) I_icon_minitimeTr. 10 29, 2008 2:08 pm

Ateinu pas gražuoliuką Corado.
Įeinu į jo gardą, šis apuosto mano rankas, išniukštinėja mane.
Kai nusprendžia, kad aš sava, nuleidžia galvą ir prunkšteli.
- Sveikas, mažiau :].
Duodu žirgui skanėstą.
Tada pasiimu šepečius ir gerai nušukuoju jo kailį.
- Na ir nešvarus tu Arrow
Uždedu žirgui poponą ir apsaugas.
Žirgius stovi ramus, tik kažkiek susidomėjęs viskuo, kas čia vyksta.
- Gerulis tu :>.
Uždedu žirgui kamanas ir išsivedu į maniežą.
~~~
Parvedu žirgiuką po valandos, nuimu poponą, apsaugas ir kamanas.
Pagiriu žirgą už treniruotę.
- Geručiukas.
Duodu jam skanėstą.
Tada uždedu gardinį poponą, atsisveikinu ir išeinu.
Atgal į viršų Go down
https://pasagoszirgynas.forumlt.com
Aurytė
Pradeda suprasti.
Pradeda suprasti.
Aurytė


Pranešimų skaičius : 33
Join date : 2008-11-02

Corado Star (Sav. Žirgynas) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Corado Star (Sav. Žirgynas)   Corado Star (Sav. Žirgynas) I_icon_minitimeAntr. 11 11, 2008 10:52 am

Atėjau pas savo naujajį globotinį. Padėjau inventorių prie gardo ir įėjau į gardą.
*Wow koks gražus Suspect
Žirgas drąsiai priėjo prie manęs susipažinti ir apuostė. Vėliau lupom žnibtelėjo į kišenę, nes ten buvo žirgų saldainiai.
*Na ką jei jau radai tai reikia duoti I love you
Daviau saldainį ir kol žirgas jį sukramtė greit uždejau jam kantarą ir pradėjau valyti. Išvaliau kūną ir iškrapsčiau purvą iš kanopų.
Tada neskubėdama uždėjau balną ir kamanas ir jau norėjau vest, bet prisiminiau jog reikia uždėti dar ir apsaugas.
Kažka murmėdama po nosim uždėjau apsaugas ir paėmus už pavadžio pradėjau vest žirgą link maniežo.
_________
Grįžom ir iškart nuėmiau viską nuo Corado Star ir uždėjau gardinį poponą.
*Na iki gražuoli susimatysim greitai.
Atgal į viršų Go down
Aurytė
Pradeda suprasti.
Pradeda suprasti.
Aurytė


Pranešimų skaičius : 33
Join date : 2008-11-02

Corado Star (Sav. Žirgynas) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Corado Star (Sav. Žirgynas)   Corado Star (Sav. Žirgynas) I_icon_minitimeKv. 11 13, 2008 6:48 am

Vos paeinu apkrauta Corado Star inventoriumi.
Kai prieinu prie jo gardo žirgas smalsiai į manę žiūri.
Padedu viską prie jo gardo ir paėmus kantarą atidarau gardo duris.
Žirgas smalsiai priejo ir apuostė kišenes.
*Šiandien nieko neturiu. Negalvojau,kad pas tave eisiu. Bet nieko kitą kartą gausi už du kartus. ;D
Uždedu jam kantarą ir paėmus kietą šepetį pradedu valyti.
*Purvius koks ;D.
Išvalius su kietu šepečiu išvalau su minkštu, o vėliau dar ir iškražštau iš kanopų visą purvą.
Tada pabalnoju ir uždedu kamanas.
*Keliaujam?
Išvedu žirgą iš dardo ir vedu lauko link.
...
Kai grįžom nuimu viską jam ir uždedu poponą.
*Gerai palakstėm?;D Na turiu lėkt. Čiau ;*
Atgal į viršų Go down
Aurytė
Pradeda suprasti.
Pradeda suprasti.
Aurytė


Pranešimų skaičius : 33
Join date : 2008-11-02

Corado Star (Sav. Žirgynas) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Corado Star (Sav. Žirgynas)   Corado Star (Sav. Žirgynas) I_icon_minitimeŠt. 11 15, 2008 6:06 am

Visa pavargusi po sunkios dienos ateinu pas gražuolį.
Sumetu viską prie gardo ir įeinu į jo gardą.
Vaikis prieina ir apuosto tada švelniai su nosim pastumia.
*Ko nori? Saldainio? Dėja neturiu..
Uždedu žirgui kantarą ir pradedu valyti. Išvalius uždedu balną kamanas ir jojimo poponą ar kaip jis ten vadinasi ;DD
Užbintuoju ant kojų bintus ir einam.
...
Grįžom pavarge. Nuėmiau viską nuo žirgo ir uždėjau poponą.
*Na jau turiu lėkti gražuoli. Susitiksim. king
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Corado Star (Sav. Žirgynas) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Corado Star (Sav. Žirgynas)   Corado Star (Sav. Žirgynas) I_icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Corado Star (Sav. Žirgynas)
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Pasaga :: Žirgyno teritorija :: Arklidės I-
Pereiti į: