Pasaga
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pasaga

Virtualus Žirgynas- Pasaga.
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Monaco (sav. Korn.)

Go down 
AutoriusPranešimas
Korn.
Įsijautęs.
Įsijautęs.
Korn.


Pranešimų skaičius : 80
Join date : 2008-10-18

Monaco (sav. Korn.) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Monaco (sav. Korn.)   Monaco (sav. Korn.) I_icon_minitimePir. 10 20, 2008 10:32 am

Monaco (sav. Korn.) Monaco10



Žirgo vardas: Monaco
Žirgo veislė: Oldenburgas
Žirgo lytis: eržilas
Žirgo amžius: 4metai.
Žirgo paskirtis: neseniai prajotas.


Trumpai - šis žirgas yra tikras padauža. Gal dėl to, nes yra dar labai jaunutis, tačiau vaikinukas ne iš kelmo spirtas. Nepatiks kažkas - bus nesuvaldomas, tačiau kelis kart nubaudus jis atsistato. Žirgas turi labai stiprius jausmus: kai džiaugiasi, visi matys jo didelę šypeną, tačiau kai pyksta, visas žirgynas bijos prie jo prieiti.


Monaco (sav. Korn.) Monaco3jj5


Monaco (sav. Korn.) Monaco4jr3


Prie Monaco gardo visada tvarkingai sudėti būna šie daiktai:


Monaco (sav. Korn.) Invukas-1


Paskutinį kartą redagavo Korn., Pir. 11 03, 2008 6:35 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Korn.
Įsijautęs.
Įsijautęs.
Korn.


Pranešimų skaičius : 80
Join date : 2008-10-18

Monaco (sav. Korn.) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Monaco (sav. Korn.)   Monaco (sav. Korn.) I_icon_minitimePir. 10 20, 2008 11:11 am

Eidama pro arklides nusprendžiu užsukt pas savo naują draugą. Šis po kelionės stovi gardo gale žvalgydamasis. Prieinu ir bedarydama duris sakau:
- Labas, gražuoli. Kaip sekas? Nu, kaip nauji namučiai?
Paglostau, paduodu skanėstą. Tada kiek pabūnu su žirgu, sugalvoju jį išvalyti.
Pasiimu šepečius, pradedu trinti arkliuko kailiuką vis plekštelėdama per kaklą. Tuomet išvalau kanopas, užmetu poponą ir įmetu truputėlį šieno.
- Iki, jau turiu eiti.
Paglostau nosį, uždarau gardą ir palieku žirgą besikrapštantį ėdžiose.
Atgal į viršų Go down
Korn.
Įsijautęs.
Įsijautęs.
Korn.


Pranešimų skaičius : 80
Join date : 2008-10-18

Monaco (sav. Korn.) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Monaco (sav. Korn.)   Monaco (sav. Korn.) I_icon_minitimeAntr. 10 21, 2008 7:04 am

Ateinu nešina visu inventorium.
- Labukas, gražuoli.
Žirgas prieina prie grotų ir iškiša savo mielą snukutį.
- Labai geras, labai,- glostydama sukabinau inventorių ir su šepečių dėže įlindau į gardą.
Žirgas iškart puolė žiūrėti, kas pas jį atėjo.
- Nu dar kart labas.
Paglostau ir šepečių dėžėje susiieškau minkštą ir guminį šepečius. Jais pradedu valyti žirgo kailiuką. Paduodu skanėstą, paglostau. Pagiriu ir pasakau:
- Nu pažiūrėsim, kaip ten man seksis, juk tau tik 4-eri.
Nusijuokiu ir išvaliau uodegą bei karčius. Sudėjau šepečius atgal ir išsitraukusi krapštuką išvaliau kanopas. Užbintavau kojas, tada uždėjau pobalnį ir kamanas. Galiausiai balną. Paglosčiau ir pasakiau:
- Eime.
Atidariusi gardą į ranką pasiėmiau steką ir išsivedžiau žirgą.




~~~~




Grįžtam, paploju per kaklą ir paduodu skanėtsą. Nieko nelaukusi nuimu balną, kamanas ir pobalnį. Įmetu į ėdžias du obuolius ir kol žirgas svarina ėdžias nusuku bintus ir išėjusi iš gardo juos pervynioju. Paglostau jį ir atsisveikinus susirenku inventorių, uždarau gardą ir išeinu į balninę.
Atgal į viršų Go down
Korn.
Įsijautęs.
Įsijautęs.
Korn.


Pranešimų skaičius : 80
Join date : 2008-10-18

Monaco (sav. Korn.) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Monaco (sav. Korn.)   Monaco (sav. Korn.) I_icon_minitimeAntr. 11 04, 2008 8:29 am

Ateinu į arklides visa apsikrovusi inventoriumi. Sudedu viską prie Monaco gardo. Tada pasiėmu šepečių dėžę ir atsidarau gardą. Žirgas snaudžia.
- Kaip man gaila tave žadinti, zuiki.
Pasilenkiu ir paglostau parpiantį Monaco. Jis kiek krūpteli, tačiau pakėlęs garlvą pažvelgia į mane, o aš pasakau:
- Gerutis, berniukas. Labai atsiprašau, už ilgą stovėjimą garde.
Paglosčiau snukį ir kai žirgas atsistojo ėmiausi valyti žirgo kūną: išsitraukiau guminį ir minkštą šepečius ir pradėjau kruopščiai trinti žirgo kailiuką. Pagyriau, padaviau skanėstą.
- Nu jau murzinas, atrodo, kad šimtą metų niekas net tavęs nebuvo prilietęs.
Sukikenau ir paplojau per kaklą. Tada pasiimu kanopų krapštuką ir imuosi valyti sunkiai išlaikomas žirgo kanopas. Sudedu viską atgal į šepečių dėžę ir išsitraukiu šepetį ilgias šeriais. Pravalau uodegą, o tada išsitraukiu mažytes šukeles ir imuosi karčių: juos supurškiu ir prašukuoju, kad nebūtų kibimo. Tada tą patį padarau su uodega ir paglosčiusi apžiūriu žirgą iš tolo: "Perfect".
- Gražuoliukas, gražuoliukas. Įdomu, ar kas pastebės?
Tada paduodu skanėstą už itin ramų stovėjimą ir atsinešu bintus. Juos gražiai užbintuoju ir netrukus uždedu pobalnį bei kamanas. Žirgas visą tą laiką gražiai pastovėjo, tad pagyriau ir uždėjau balną. Prisegusi pavaržą užmečiau poponą, nes lauke lyja smulkus lietutis. Permečiau pavaduką ir netrukus partaukėme maniežo link.



~~~~



Grįžtame, paploju per kaklą, pavaišinu skanėstu. Nuimu poponą ir atsegusi pavaržą nuimu balną. Paglosčiau ir nuėmiau pobalnį ir kamanas. Viską sutvarkiau ir grįžau į gardą. Nubintavau kojas ir pririšus prie grotų bintą jį gražiai pervyniojau.
- Na ką, kaip ir viskas. O dabar linksmiausia dalis.
Privėriau gardą ir išėjau link maisto sandėliuko. Grįžau su kibiriuku obuolių.
- Už darbą, groži. Šiandien atvežė mums labai daug. Dabar turėsim.
Šis puolė prie ėdžių, o aš tuo pat metu susirinkau daiktus ir išėjau palikusi žirgą ėdantį.
Atgal į viršų Go down
Korn.
Įsijautęs.
Įsijautęs.
Korn.


Pranešimų skaičius : 80
Join date : 2008-10-18

Monaco (sav. Korn.) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Monaco (sav. Korn.)   Monaco (sav. Korn.) I_icon_minitimePen. 11 07, 2008 9:25 am

Ateinu į arklides. Nužingnsiuoju iki Monaco gardo ir randu jį žiūrintį pro gardo langą.
- Sveikas,- tariu ir šis mikliai atžingnisuoja prie durų.- Nu, kaip mums einas?
Atsidarau gardą ir įeinu vidun su šepečiais. Paglostau, paduodu skansėtą.
- Kaip keistai čia, švarus gana.
Nusijuokiu ir pasiėmusi minkštą šepetį nubraukiu pjuvenas nuo žirgo ir iškrapštau kanopas.
- Nu ką, eisime į levadą.
Žirgas sugugena ir prisiglaudžia.
- O jei pasakyčiau, kad josim?- žirgas pradeda kasti kanopa žemę.- Juokauju.
Jis tuojau pat liaunasi ir laukia, kol jau eisim iš gardo. Aš pabaigiu valyti ir padavusi obuoliuką uždedu kantarą. Tada prisegu virvę ir atidarau gardą. Žirgas šokteli ir išlekia iš gardo.
- Ššš. Kas čia nutiko?
Sustabdau, nuraminu ir abu ramiai žingnsiuojam iki išėjimo.



~~~


Grįžtu. Pastatau į gardą ir nusegu virvę.
- Nu, prasilakstei? Jau ramesnis atrodai.
Įmetu šieno ir nuėmusi kantarą leidžiu paėst. Kol jis mėgaujasi šienu sutvarkau daiktus, esančius prie gardo. Dar apsišluoju vietelę prie saviškio gardo ir uždedu poponą.
- Nu ką, jau keliauju aš. Iki.
Duodu bučkį ir atsisveikinusi išeinu.
Atgal į viršų Go down
Korn.
Įsijautęs.
Įsijautęs.
Korn.


Pranešimų skaičius : 80
Join date : 2008-10-18

Monaco (sav. Korn.) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Monaco (sav. Korn.)   Monaco (sav. Korn.) I_icon_minitimeAntr. 11 11, 2008 11:36 am

Ateinu į arklidę nešina šiokiu tokiu inventorium.
- Sveikas, groži. Ciūcikas mano.
Sudedu viską prie durų, įeinu pas Monaco su šepečių dėže rankoje. Pasiraususi išsitraukiu kelis šepečius ir pradedu kruopščiai valyti žirgo kūną, kojas ir papilvę.
- Murziukas,- tariu ir pasieškau kišenėje kažko skanaus.
Sušeriu ir tęsiu darbą. Kai pabaigiu pasiimu gremžtuką ir išvalau kanopas. Tada vėl pasiimu šepetį ir išvalau uodegą. Karčius prašukuoju ir darbas baigtas.
- Na va, jau geriau atrodai.
Paglostau nosiuką ir užbintuoju kojas avytiškais bintais. Uždedu kantarą ir prisegu prie gardo esantį kordą. Užmetu poponą ir atidarau pilnai gardo duris.
- Eime, tinginuk.
Cakteliu liežuviu ir išsivedu Monaco.


~~~~


Grįžtame avytiški į arklidę. Pastatau, atsegu kordą, nuimu poponą ir kantarą.
- Labai geras berniukas. Pupsikas.
Nusuku bintus, pririšusi juos gražiai pervynioju ir sudedu į dėžutę.
- Eisiu jau, visgi skubu.
Paglostau, pabučiuoju nosytę ir atsisveikinimui įdėjau kelis obuoliukus į ėdžias.
- Skanaukis. Atia.
Uždariau gardą ir susirinkus, ką atsinešiau išlekiu iš arklidės.
Atgal į viršų Go down
Korn.
Įsijautęs.
Įsijautęs.
Korn.


Pranešimų skaičius : 80
Join date : 2008-10-18

Monaco (sav. Korn.) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Monaco (sav. Korn.)   Monaco (sav. Korn.) I_icon_minitimeTr. 11 12, 2008 7:46 am

Ateinu į arklidę, susirandu Monaco gardą ir prieinu. Žirgas sau snaudžia. Įeinu į gardą ir neišgąsdindama pažadinu jį. Šis nerangiai atsostoja ir aš pasakau:
- Labas rytas, miegaliau. Atėjau tau popono uždėti.
Pasiimu šepečius ir pravalau kūną, kad nebūtų nešvarumų ir žirgui būtų patogu. Užmetu gardinį poponą.
- Visgi šilčiau bus. Dabar dar kai šalti orai tai išvis.
Paploju per kaklą ir įmetu į ėdžias šieno, pasakninu viską morkytėm.
- Tu mėgaukis, o aš jau žingnsiuoju iš arklidės.
Uždarau gardą ir svajodama išeinu.
Atgal į viršų Go down
Korn.
Įsijautęs.
Įsijautęs.
Korn.


Pranešimų skaičius : 80
Join date : 2008-10-18

Monaco (sav. Korn.) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Monaco (sav. Korn.)   Monaco (sav. Korn.) I_icon_minitimeKv. 11 13, 2008 6:20 am

Ateinu į arklides nešina poponu ir kantaru. Prieinu prie Monaco gardo ir pažiūriu pri groteles, ką gi veikia mano mažylis. Šis žiūrinėja vaizdus pri langą.
- Sveikas, pupuli.
Jis greit atsisuka į mane ir meiliai sugugena.
- Ai caculia.
Paglostau ir atsidariusi gardą nuimu gardo poponą. Atsinešu šepečius ir nuvalau nugarą, kuri yra beveik švari, tuomet kruopščiai nuvalau kojas, iššukuoju uodegą ir karčius. Išgremžiu kanopas ir užmaukšlinu kantarą.
- Keliausim į levadą, po to į prausyklą arba dar kur, taip smagiai.
Žirgas sukriuksi kaip paršiukas, o aš prisegu virvę ir užmetu popončiką. Atstumiu duris ir pasakau:
- Eime.
Nukaukšim link levadų.



~~~~



Grįžtam, pastatau į gardą ir nusimu šmutkeles. Paglostau ir pavaišinu savo mažylį. Susirenku viską ir užmetus jam gardo poponą išeinu link balninės padėti daiktų.
Atgal į viršų Go down
Korn.
Įsijautęs.
Įsijautęs.
Korn.


Pranešimų skaičius : 80
Join date : 2008-10-18

Monaco (sav. Korn.) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Monaco (sav. Korn.)   Monaco (sav. Korn.) I_icon_minitimePen. 11 14, 2008 6:54 am

Ateinu į arklides, prieinu Monaco gardą ir sudedu inventorių. atstumiu gardo duris ir įšliaužiu į vidų, kur Monaco stebi, kas atėjo.
- Sveikas, zuikeli.
Jis palenkė galvą ir priėjo. Paliažė mano ryškios spalvos striukę ir krimstelėjo kišenę, kurioje kažkas buvo.
- Jau nori, pupsiau,- paglostau ir pastumiu jį kiek atgal.
Šis žengia žingnsiuką, o aš pradedu braukt jo kailiuką šepečiu. Po dešimties minutėlių jis jau blizgėjo. Išvaliau kanopas, padaviau skanėstuką ir iššukavau karčius bei uodegą. Žirgas ramiai stovėjo ir leidosi šukuojamas ir valomas.
- Geras. Labai geras,- pagyriau mažylį ir uždėjau kantarą. Užbintavau kojas, užmečiau poponą.
- Šiandien eisim taip sau pasiganyti, na, šiek tiek tave pavaikysiu. Prisegiau kordą ir atidariusi gardo duris išvedžiau Monaco.


~~~~


Grįžtam, paglostau ir paploju per žirgo kaklą. Jis toks ramus stovi ir laukia, kol baigsiu nusukinėt bintus. Tada nuimu kantarą ir poponą. Uždedu kitą, gardinį poponą ir paglosčiusi žirgą įmetu kelis obuolius ir kelias morkas į ėdžias.
- Tu valgyk, o aš jau einu. Iki, groži.
Sutvarkau daiktus ir išeinu link balninės.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Monaco (sav. Korn.) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Monaco (sav. Korn.)   Monaco (sav. Korn.) I_icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Monaco (sav. Korn.)
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Whisper (sav.Korn)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Pasaga :: Žirgyno teritorija :: Arklidės I-
Pereiti į: